Sağlık Haberleri

Özellikli Sağlık Hizmeti

Özellikli Sağlık Hizmeti

T.C Sağlık Bakanlığı’ndan Özellikli Sağlık Hizmeti. Özellikli Sağlık tipine göre tüm Türkiye genelinde hangi ilde hizmet verildiğini bulmak artık çok kolay. Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesinde yayımlanan on-line hizmete göre özellikli sağlık tipi seçildiğinde il bazında hizmet veren hastaneler ziyaretçilere sunulmakta.

Hizmet ile birlikte; hastane branşlarına ya da hekimlerin uzmanlık alanlarına göre Türkiye’nin tüm ilerindeki birimleri, hastaneleri bulmak artık çok kolay!

 

Sistem nasıl çalışıyor?

Resmi internet sitesinde bulunan seçmeli linkler yardımı ile,

Özellikli Sağlık Hizmeti’ne göre,
Sağlık Tesislerine göre,
Uzman Tabiplere göre

Tüm Türkiye genelinde arama yapabilirsiniz.

 

Özellikli Sağlık Hizmeti

Örneğin Özellikli Hizmet için Türkiye genelinde hizmet veren Onkoloji Tanı ve Tedavi Merkezlerini listeden seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Özellikli Sağlık Hizmeti
Onkoloji Tanı ve Tedavi Merkezleri

 

Sağlık Tesisleri

Örneğin Sağlık Tesisi için Türkiye genelinde hizmet veren Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Hastanelerini listeden seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Sağlık Tesisleri

 

Sağlık Tesisleri

 

Uzman Tabipler

Örneğin Uzman Tabipler için Türkiye genelinde hizmet veren Beyin ve Sinir Cerrahisi uzman tabipleri listeden uzmanlık branşını seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Uzman Tabipler

 

Uzman Tabipler

 

 

Yayıma sunulan on-line hizmetlerde Sağlık Turizmi kapsamındaki hastaneler, Evde Sağlık kapsamındaki birimler, Palyatif Bakım kapsamındaki hastaneler de bulunabiliyor. Bunların dışında tüm tetkik ve laboratuvar hizmeti birimler filtrelenerek görüntülenebiliyor.

 

Kaynak

Toprak Tozluoğlu

Bilgi Teknolojileri Uzmanı, üniversite mezunu. İnternet ve teknoloji üzerine tüm yenilikleri takip etmeyi seviyorum. Sağlık alanında topluma faydalı bilgiler aktarmak amacıyla Poliklinik Sağlık Portalı'nda özgün ve bilgi verici makaleler paylaşıyorum. İstanbul Devlet Hastaneleri ve Poliklinikleri'nin güncel haberlerini ziyaretçilerle paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı