Duyurular

Ramazan Bayramı 2018 Arefe Günü Hastaneler ve Eczaneler Açık mı?

Arefe Günü Hastaneler ve Eczaneler açık mı?

Ramazan Bayramı 2018 Arefe Günü eczanelerin açık olup olmayacağı konusunda eczaneler bölünmüş durumda. Bazı eczaneler arefe günü yarım gün çalışma kararı alırken bazı eczaneler ise arefe günü kapatacaklarını belirtti. İllerin kendi ecza odası tatil kararını belirlerken bazı şehirlerde bu karar eczanelerin kendisine bırakıldı. İkamet ettiğiniz ilin Ecza Odası’na başvurarak gerekli bilgiyi almanız sizin için faydalı olacaktır. İstanbul Ecza Odası‘na linkten ulaşabilirsiniz.

İstanbul Nöbetçi Eczane Listesi

İstanbul Nöbetçi Eczaneler listesine  Sağlık Bakanlığınca yayımlanan linkten erişibilirsiniz. İstanbul Ecza Odası nöbetçi eczane listesine de linkten erişebilirsiniz.

 

2018 yılı Arefe Günü ne zaman?

Ramazan Bayramı 2018 Arefe Günü bu yıl 14 Haziran 2018 Perşembe gününe denk geldi. Öğlene kadar resmi kurumlar hizmet verecek ancak öğleden sonra hafta sonu uygulaması başlayacak. Bayram boyunca nöbetçi eczaneler çalışacak. Hastaneler açık olacak. Aile Hekimlikleri kapalı olacak.

Ramazan Bayramı 2018 Arefe Günü Hastaneler ve Eczaneler Açık mı?

Etiketler

Toprak Tozluoğlu

Bilgi Teknolojileri Uzmanı, üniversite mezunu. İnternet ve teknoloji üzerine tüm yenilikleri takip etmeyi seviyorum. Sağlık alanında topluma faydalı bilgiler aktarmak amacıyla Poliklinik Sağlık Portalı'nda özgün ve bilgi verici makaleler paylaşıyorum. İstanbul Devlet Hastaneleri ve Poliklinikleri'nin güncel haberlerini ziyaretçilerle paylaşıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Kapalı